Mosiński Klub Rozrywkowy

Opis forum


#1 2010-07-25 22:05:45

raphael

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 17
Punktów :   

Admin apeluje !!!

Jako założyciel i pomysłodawca a także w odpowiedzi na Wasze wnioski apeluje do zarejestrowanych użytkowników
weżmy roznięśmy ideę wymiany poglądów do szerszej społecznościu w związku z tym składam prośbę Was by ktoś kto umie i chce zrobił fajną fotke, grafikę itp promującą naszą najzajebistszą ideę na początek na NASZEJ KLASIE. na dobry początek.
w tym wątku proszę o pomysły na rozruszanie forum.
o nasza wspólna sprawa. zróbmy to dla następnych pokoleń.
pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-08-01 18:38:10

 BezL

Użytkownik

status A ku ku
Fucku-Fucku
Call me!
Skąd: Sealandia
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Admin apeluje !!!

http://www.blog.bartoszkoplin.pl/wp-content/uploads/2009/03/krzysztof_kononowicz.jpg
"Dobrze mówi, polać mu"



"Tarzan na Torach"


"Jego Ekscelencja..."
[img]http://www.vello42.com/wp-content/uploads/2009/03/pics_group-dog-sex.jpg[/img]

Offline

 

#3 2010-08-03 23:43:58

 kapelan

Użytkownik

Skąd: Mosina- Stolicą!
Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: Admin apeluje !!!

Temat ten wydał mi się jedynym odpowiednim do udzielenia mojego zażalenia/ prośby- jak zwał tak zwał, w sprawie usera BezL. Mianowicie proszę Admina o zbanowanie użytkownika BezL gdyż permanentnie i bez żadnego wstydu i zażenowania dopuszcza się wstawiania na forum obscenicznych rycin które powodują nieczytelność forum.
Apeluję do Ciebie BezL, nie odwracaj się za siebie. Za daleko to zaszło

Offline

 

#4 2010-08-09 17:24:21

raphael

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: Admin apeluje !!!

użytkowniku BezL twoje występki zaszły za daleko za co grozi kara Wielkiego Bana. jednakże pozna me wielkie miłosierdzie. Admin teraz wyjeżdza na wakacje, jak wróce skontroluje twoją działalność i wtedy rozpatrze wniosek Padawana Kapelana.
życzcie mi pogody i trzymajcie się. pozdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4gottenworld.pun.pl www.omfo.pun.pl www.psieranczo.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl www.wilkis7.pun.pl